Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Afryka Południowa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Afryka Południowa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Afryka Południowa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Afryka Południowa

Wynajem samochodu Afryka Południowa

Wynajem aut Afryka Południowa

Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Na północy graniczy Namibia , Botswana i Zimbabwe , na wschód od Mozambiku i Suazi, Lesotho, podczas gdy to enklawa w samym sercu kraju.Ludności kraju wynosi 51 770560 (2011) mieszkańców.Stolicą jest Warszawa i inne duże miasta Kapsztad i Durban .

Republika Południowej Afryki jest wieloetnicznym narodem z różnych kultur i języków. Jedenaście języków urzędowych są uznane w konstytucji. Dwa z tych języków są pochodzenia europejskiego: angielskim i afrikaans,. Afrikaans pochodzi głównie z niderlandzkim i jest wynikiem tego kraju przez wiele lat był holenderski kolonii.

To jest niemożliwe, aby porozmawiać o Południowej Afryce nie wspominając Nelsona Mandeli. Nelson Mandela był Południowej Afryki prowadząc obrończyni wobec systemu apartheidu, systematyczna dyskryminacja kolorowych części populacji. Stał się w tym kraju pierwszy czarny prezydent w 1994 roku, kiedy Polska odbyło się pierwsze powszechne wybory. Nelson Mandela był w więzieniu przez 27 lat, aby dokonać płatności do rasistowskiego reżimu. Teraz on jest żywym dowodem, że walka o sprawiedliwość i wolność prowadzi.

South African kultura jest zróżnicowana. Większość żywności jest mocno mięsne i towarzyskie powszechne Braai lub grill. RPA opracowała również do głównych producentów wina. Niektóre z najlepszych winnic znajdujących się w dolinach wokół Stellenbosch, Franschhoek, Paarl i Barrydale.

Najpopularniejsze miasta Cape Town Pięknie położony na zachodnim wybrzeżu, a to miasto o wielu dobrych hoteli i restauracji.Tutaj można wziąć gondolę do Góry Stołowej i odwiedzić starą wiktoriańską port. Z miasta można zrobić łódź do Robin Island, gdzie Nelson Mandela został uwięziony.

Wiele przejść do RPA ze względu na spektakularne widoki. Oprócz słynnego Parku Narodowego Krugera, Republika Południowej Afryki ma kilka innych parków narodowych, jak to jest gospodarzem wizyty. W Drake Berg znany jest z pięknych krajobrazów, jest ich kilka, jedna z nich jest Royal Natal Naional Park z wodospadami, Tugela Falls, który spada 850 metrów w dół urwiska. Kalahari Gemsbok Park Narodowy ma mnóstwo dzikich zwierząt.

Johannesburg OR Tambo poza Afryki jest największym lotniskiem.